Ümraniye Meclis Üyesi Adayımız Sn. Veli ŞAHİN İle Kısa Bir Söyleşi

Derneğimizin Kurucu Üyesi ve Başkanlık Görevinde Bulunmuş , Sivil Toplum Kuruşları ve Cem Evlerinde Çeşitli Görevlerde Yer Almış , Siyasetin İçinden Gelen Emektar Büyüğümüz  Sn. Veli ŞAHİN İle Kısa Bir Söyleşi .

1950 Sivas Doğumluyum , 3 Erkek Çocuk Sahibiyim , Eminönü Belediyesinden Emekliyim.
Sendikacılık , Dernek Başkanlığı , Cem Evleri Yönetim Kurulu Üyeliği ve Chp Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği Görevlerinde Bulundum .
Aslında Çokta Yabancı Değilim Siyasete !
Diyor, Emektar Çınar ve Gülümsüyor ..

Sn. Başkanım , Neden Meclis Üyeliği Dediğimizde İse , Yılların Tecrübesi İle Söze Başlıyor Emektar Çınar ,

Ümraniye İstanbul’un En Kalabalık İlçelerinden Biri. Kentsel Dönüşüm , Ulaşım , İşsizlik v.b Olgular , İlçemizin En Büyük Sorunları İçerisinde Yer Almaktadır.Sorunlar Beraberinde Birtakım Sıkıntılarıda Yanında Taşımakta Elbette. Ancak , Chp Teşkilatında  '' İlkemiz '' Sayın Genel Başkanımızında İfade Ettiği Gibi, İlkeli Ve Dürüst Siyaset Yapmak , Halka Hizmet Edenin Hakka Hizmet Ettiği İlkesi İle Hareket Etmektir.Bu Anlamda ,Teknik Bilgi ve Deneyime Sahip Olan Belediye Başkan Adayımız İle Birlikte ,Seçim Sonrası Halkın Vereceği Yetki İle Hızla Çalışmalara Başlayacağız.

İlçemiz ve Mahallemizin Genel Sorunları İçin Çalışmalar Yapmak ,Çözümler Üretmek Adına Çıkmış Olduğum Bu Yolda , Belediye Meclis Üyeliği İçin Adaylık Başvurumu Yaptım. Sağolsunlar, Halkımız ve Partililerimizin Takdirleri İle, Meclis Üyeliği Görevimi Layıkı İle Gerçekleştireceğime İnancım Tamdır .

Ülkemizin İçinde Yer Aldığı Ekonomik Dar Boğaz ve İşsizlik Sorunu , Kurumsal ve Yerel Yönetimler Açısından, Çözüm Bulunması Gereken Bir Konudur.
Gençlerimizi, Belediyimiz İmkanları Doğrultusunda İş ve Meslek  Sahibi Etmek Önceliklerim Arasında Yer Almaktadır.

Yandaş Değil , Toplumun Her Kesimine Eşit Mesafede ve İnsan Ayrımı Yapmaksızın , İlçemdeki Tüm Vatandaşlarımın ,En başta İşsizlik v.s Gibi Temel Sorunlarını ,Seçilmiş Belediye Başkanımız İle Koordineli Şekilde Çözmek Adına ,Eşit ve Adil Bir Yaklaşım Tarzı İle Mücadele Edeceğimden Emin Olabilirsiniz .

Ömrünü Mücadele ve Toplum Yararına Bir Çok Faaliyete Adamış, Sn. Veli ŞAHİN ' in Belediye Meclis Üyesi Adaylığının, Hayırlara Vesile Olmasını Ve Bu Mücadele İçerisinde , Derneğimiz ve Hemşehrileri Olarak, Sonuna Kadar Yanında Olduğumuzun Bilinmesini İsteriz .

Teşekkürler  Sn. Veli ŞAHİN